| LoveYourLifeDelly a întrebat:

Buna kiss... Eu pe 20 iunie plec la mare ce crema/ulei sa imi iau cu mine?
Am tenul alb. Si ar fi bine sa imi dati denumirea produsului; factorul de protectie; de unde il pot achizitiona love struck
P.S. : Nu vreau raspunsuri care sa nu ma ajute.
Cel mai bun raspuns FUNDA! big grin ...Mersii anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Anony a răspuns:

Pentru un bronz uniform si de durata foloseste ulei de masline si bere happy nu glumesc! uleiu de masline ajuta la hidratare si te bronzezi repede si de la bere te inegresti imediat happy nu costa mult si chiar daca e lipicios si miroase urat e foarte eficient!

3 răspunsuri:
| Celestina003 a răspuns:

Spf 50

| anutza6117 a răspuns:

Sory da cred ca mai bine te duci la farmacie sa intrebi.eu de acolo imi iau

| LoveYourLifeDelly explică:

Si daca se poate sa imi spuneti si pretul ar fi perfect! Va multumesc >:d<