| Zsolt15 a întrebat:

Buna,ieri la stiri au spus ca 10 hoteluri au fost inchise,unul la olimp(hotel banat)si noi am avut bilet acolo cu exmitur, cand am auzit am sunat la agentie si au sunat hotelul si au zis ca doar au primit amenda si atat, rezervarea noastara este peste 2 saptamani aprox. ce parere aveti de asta, va fi deschis sau nu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa mai suni cu 2-3 zile inainte sa plecati acolo, sa vezi daca l-au re-deschis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna direct la hotel si afla... dar acum ca ai aflat ca e unul dintre cele mai murdare hoteluri de pe litoral chiar mai vrei sa stai acolo?

| GhearaVGS a răspuns:

Stai fără grijă. Va fii deschis. Vacanță plăcută. Fundă?