| Roxanacrisan23 a întrebat:

Buna, mi-am luat un bilet de avion la Wizz și mi l-am luat simplu doar cu bagajul de mana (rucsac) am voie sa-mi pun placa de par in el? Și dacă am o geaca pe mine și mai țin una in mana o să mă pună sa o pun in ghiozdan? Sau pot sa stau cu ambele geci pe mine? Îmi zice ceva?
Și dacă aveți niste tips uri ar fi perfecthappy

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai voie.

| mudokins78 a răspuns:

Nu am chipsuri draga! dar am un sfat pentru tine! Nu pleca la drum nepregatita! (caine surd la vanatoare!)

| Emma24dsxd a răspuns:

Si eu am avut placa de par in rucsac si s au uitat in el si nu au zis nimic..nu cred ca are ceva daca mai ai o gecuta in mana.Am fost de 3 ori cu avionul, am avut si machiajuri in rucsac stiu ca parfumurile mici si cremele or sa ti- le puna in pungute mici. Daca mai ai ceva intrebari poti sa ma intrebi:*