| Lilithium a întrebat:

Se poate ajunge din Anglia in Romania in perioada asta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! N-ai vazut ce patesc camionagii la granita cu MB si Franta? I-au prins intre cele doua tari si parca sunt pe neverland. Nu-i lasa nici incolo, nici incoace

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că da, cu o escală de 14 zile inchis in carantică

| gabicoo a răspuns:

Doar dacă stai în "caracaterincă"!
winking

| Yuoia a răspuns:

Nuu. De fapt, nicaieri. Anglia a inchis granitele.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu

| Roberrt21 a răspuns:

Cam greu acum, mai ales că la ei sa descoperit o altă ramura a virusului, probabil ai vazut la tv cum sta lumea sa iese din Marea Britanie.

| al0o0o0 a răspuns:

Din cate stiu eu, da

| AlexandraMihaela235 a răspuns:

Da, doar ca la venire si plecare din tara vei sta in carantina 14 zile.

| Yuoia a răspuns (pentru AlexandraMihaela235):

Esti in urma cu informatiile. Anglia a inchis granitele. Nu se intra, nu se iese.