| Alin5644466 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare la care vreau sa primesc raspuns adevarat.
Daca vine vacanta de vara si vreau sa imi prelungesc abonamentul Publitrans 2000 de elev in vacanta de vara mai merge? Ca spunea pe site-ul Publitrans 2000 ca si in vacantele scolare merge.

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Salut. Atata timp cat carnetul tau e vizat poti si in orice vacanta scolara ai si este valabil pana in primele zile de scoala cand trebuie sa vizezi iar carnetul

| Alin5644466 explică (pentru UserRo10):

Da, a fost vizat in 2022, in primele zile.
Multumesc frumos, asta voiam sa stiu cu viza pana cand e valabila

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Răspuns adevărat: dacă pe site așa scrie, AȘA E!

| Alin5644466 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc pentru răspuns

| Alin5644466 explică:

Menționez ca sunt in la liceu in clasa IX