| BriannaBonjour a întrebat:

Buna TPU.As aprecia un raspuns rapid deoarece sunt in criza de timp.La aeroportul din Cluj adica Wiz Air este voie cu apa sau suc daca le porti in mana sau in bagaj?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cam târziu văzui, probabil răspunsul meu vine după ce a trebuit să arunci la gunoi sticlele cu apă: ei bine, NU ai voie cu lichide în bagajul de mână! Doar în cel pe care îl predai pentru cală, dar nu cred că la ăla te referi.
@StalkerSoul nici măcar n-ai citit ce scrie prin pagina al cărei link l-ai oferit aici: ȘI acolo scrie clar că NU are voie cu lichide în bagajul de mână.

1 răspuns: