| clatite395 a întrebat:

as vrea sa va pun cateva intrebari:
1) ce sa-mi pun in bagaj pentru 2 zile de distractie(excursie), o sa fie la predeal si o sa dormim intr-un hotel ceva cu 3 brazi parca se numea..numai stiu.
2)cu ce sa ma imbrac cand voi pleca?
3)ce sa-mi iai de mancare?
4)daca ati fost pe la acel hotel cum v-i s-a parut? v-a placut? :3
5)ce sa-mi iau de la mc'donald(scuzati-ma daca am gresit, si sigur am gresit :/ )adica voi ce va luati de acolo? cand vom pleca de acolo de la hotel ne duceam la mc'donald sa mancamwinking
Va multumesc pt.raspunsuri si cel sau cea care face o lista completa ii dau o fundita mare si portocalie! va pup pa-pa :* ☻♥

1 răspuns:
| Iustina_Iuss_Tii_1997 a răspuns:

Pai, iti iei lucrurile strict neseare pentru doua zile, nu are rost sa iti iei tot dulapul la tine doar pentru doua zile. Te poti imbraca cu ceva lejer, in care sa te simti bine. Iti poti lua ceva snitele de pui, cateva sandwich-uri si ceva de baut happy Nu am fost pe la Predeal dar si eu am auzit ca e frumos. Distractie placutahappy