| sintga a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb daca stiti vreun loc frumos in tara unde sa-mi petrec o saptamana din vacanta impreuna cu alte 2 persoane acum in august! Un loc unde ati fost voi si l-ati putea recomanda, si care sa nu fie prea costisitor. big grin as vrea sa aiba si piscina sau macar sa fie vreun bazin/strand pe acolo pe undeva. big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra pe google si cauta informatii despre Lepsa.e un loc minunat.
O zi minunata sa aihappy

| sintga explică (pentru caramela):

Iti multumesc pentru ajutor! o zi buna si tie! happy