| halexandrah00 a întrebat:

Imediat plec in vacanta si nu am idee unde sa merg. M-ati putea ajuta cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ar fi Brașovul (ai Poiana, ai Aventura parca, ai Aquamagic, mall, centrul vechi cu multe cluburi);
Ar putea fi și Oradea / Felix & 1 Mai (orașul OK, și aici ai cluburi și disco prin centrul vechi, mall, aquaparc la H. Internațional (parcă), ștrandul termal, excursii etc.).
Doar pentru stat la soare, bălăceală și ceva plimbări prin zonă - Sovata sau Praid. Sovata are infrastructura mult mai mișto.
Sau hotelul Septimia din Odorheiul Secuiesc. (aici dacă nu ai mașină, nu prea ai ce face în afară de stat la bălăceală).
Și ultimul, dar nu cel din urmă - Sibiu. Orașul superb, baie se poate face la Ocna Sibiului (aproape de oraș, dar se poate să alegi cazare chiar la băi), muntele la câțiva pași (Păltiniș). Ai ce face!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În țară, sau afară? Câți bani ai? La munte, la mare, city break?

| Elly94sweet a răspuns:

Daca vrei la noi in Romanica si esti tanar/a alege Costinesti, daca vrei fite si distractie alege Mamaia... daca vrei sa pleci in afara alege Zakinthos/Grecia.este superb in orice punct de vedere.Alta varianta ar fi al munte Busteni/Sinaia.bafta! Distractie placuta!

| halexandrah00 explică (pentru mihai69):

In tara, si intr-o statiune cu multe atractii, stranduri. Nu mai am chef de mare.