| DianaElena900 a întrebat:

Numele meu e Diana şi am 10 ani. În vara asta voi merge la mare. Eu, la 10 ani, am 29 KG. Sunt cam grasă? Şi mi-e cam ruşine să mă dezbrac în public. Bineînțeles, voi purta şi sutien ( bustieră ). Dar, asta e întrebarea principală:
● La 10 ani, am 29 KG. Sunt grasă?
Aa, da. Şi încă o întrebare:
● Nu ştiu să înot. Voi cum ați învățat?
Dau FUNDA.
Pa, pa!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai 1 m înălțime, ești poate cam grasă. Așadar, depinde ce înălțime ai. Nu trebuie să te rușinezi. O să vezi acolo că nimănui nu-i pasă cum arăți tu. Multora nu le pasă nici cum arată (în ce hal) ei înșiși... rolling on the floor
De înotat, am învățat cu instructor, la bazin.

| Alessia345 a răspuns:

Bună, Diana. Păi, da. Eşti foarte grasă! Glumesc. La 10 ani, eşti prea slabă! Am o prietenă, care la 10 ani, are 78 KG. Deci. Nu eşti deloc grasă! Şi da, faza cu înotul. Păi pe mine m-a învățat tata. Oricum, apa te ține la suprafață. Deci, tu încercă ( în acelaşi timp ) să dai şi din mâini, şi din picioare. Cam atât.
Îmi dai FUNDA?
Pa, pa!