| anonim_4396 a întrebat:

Parintii mei vor sa mergem in vacanta la vara si m-au pus sa aleg intre whiteheave, insulele withsunday-queensland, australia si porto de barra, salvador-brazilia.Va rog ajutati-ma ce sa aleg? M-am uitat pe internet si am vazut ca sunt cele mai frumoase plaje din lume.

2 răspunsuri:
| trancec a răspuns:

Cred ca nu mai poti de bine, oare sti ce-i greul? de pui asemenea intrebari, oare sti ca eu acum n-am bani nici sa cumpar o piine...

| negru30 a răspuns:

Constanta