| anonim908 a întrebat:

vreau sa va intreb unde pot merge in vacanta undeva aproape de Buzau creau multe idei, mersi.

3 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Buna, Vulcanii Noroiosi.

| mihai69 a răspuns:

Sărata Monteoru, o vizită la Vulcanii Noroioși, la mânăstirile rupestre, eventual la trovanți, la Muzeul chihlimbarului. Siriu. etc.

| XxAllyxX a răspuns:

Buna happy Eu iti recomand Vulcanii Noroioși. Dar daca vrei sa pleci pentru m-ai multe zile cu familia sau prieteni iti recomand sa pleci la Constanta in Eforie Nord. De tine e destul de aproape fata de mine care sunt din Bh. O sa iti placa foarte mult. Daca nu iti place ideea de plaja poti sa pleci undeva la munte. :* Sper ca te-am ajutat happy