| Shalalala123 a întrebat:

big grin Cine poate sa-mi spuna unde as putea sa merg in vacanta in partea de vest, aproape de Arad...Ms anticipat!winking:*love struck

Răspuns Câştigător
| Papita a răspuns:

La Moneasa:X
E frumos si sunt preturi accesibile; X

4 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Da la Moneasa. E super fain, relaxare, strand, padure, liniste, e super, si nu f. scump. Distractie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ungaria am fost la seghed e super civilizatie mancare buna plus de la 1 mai s-a deschis aqualand am zis ca incerc si eu strandul si nu e f. scump. daca vrei sa mai vb id. sorintm75

Răspuns utilizator avertizat
| max_4494 a răspuns:

Mergi la Felix! N-o sa-ti para rau.