| Asdfggggg a întrebat:

voi călători cu avionul, mai exact cu Wizz air, și am o nelămurire, la bagajul mic de mana, acela gratuit de 42×32×25, poate fi și un geamantan micuț sau neapărat un rucsac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge si un geamantan dar sa se incadreze in acele dimensiuni. Daca depaseste va trebui sa platesti inca 40 de lire. A patit cineva asta in aeroportul din Luton, Anglia cand veneam acasa in noiembrie. Tot la Wizz.

| RAY a răspuns:

Orice pana in 10 kg parca

| AdrianaRadu a răspuns:

Buna Giulia. Iti recomand acest articol pentru primul zbor cu avionul. Mie mi-a oferit multe detalii la care nici nu ma gandisem inainte. http://happysor.ro/primul-zbor-cu-avionul/