| DyTz@ a întrebat:

Buna voi merge cu trenul de curand(foarte plictisitor pentru mine)cu parinti la o matusa si ma gandeam ce as pute sa fac in tren in afara de a privi peisajele(ca le-am mai vazut de nu stiu cate ori) de a manca sau de a citi.
Si mai am o intrebare daca activez chestia aia de la orange cu incearca netul gratis pot sa il dezactivez si daca mia mai ramas timp sal mai deschid o data.
ca nu o sa pot sa imi iau laptopul cu mine de data asta si cred ca o sa activez chestia aia de pe >tel Fundaa

5 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Eu mi-am activat netul gratis o saptaman de la Orange acu jumate de an si nici acum nu mi l-o inchis happy

| MiRuNa_4294 a răspuns:

Ai putea sa asculti muzica si sa vorbesti cu prietenii la tel

| morion a răspuns:

Ai pute sa citesti sa asculti muzica sa te joci pe tel sa vb la tel sa te joci pe psp[daca ai]

| NicoleSova a răspuns:

Dytza ce poti sa mai faci in tren? o intrebare de prost gust! vei ajunge si vei vedea, in orice caz cumparati citeva reviste care nu te vor plictisi! de aia nu te vei satura sa citesti! iti spun eu! sau du-te si fa cunostinta cu insotitorul de vagon, sigur ca nu ai sa te plictisesti! o zi buna

| znstr a răspuns:

Spune-le parintilor ca 'excursia' asta te cam plictiseste sau ca nu prea te incanta. ia-ti cu tine telefonul/mp3`ul cu bateria full si muzica buna, cateva reviste, poate chiar si rebus sau diverse jocuri. si n-o sa te plictisestibatting eyelashes