| Ioana1984 a întrebat:

Buna ziua la toti de pe www.TPU.ro Va rog ajutati-ma si pe mine.Joi dimineata trebuie sa ajung la pensiunea Ingrid la Bran.Nu am fost niciodata la Bran, de fapt mergem mai mult la Castel.Noi plecam din Bacau cu masina ce strada sa apuc pana la Bran? Unde gasesc un site ca sa ma uit si eu pe o harta, sau ziceti-mi voi cati km sunt Bacau-Bran.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| cevabun.ro a răspuns:

Sunt 210 km de la Bacau la Bran. Cel mai simplu e sa te uiti pe viamichelin.com unde poti baga strada de unde pleci si strada unde vrei sa ajungi si vei primi traseul recomandat.

http://www. viamichelin.com/web/Itineraires? strStartLocid=31NDF6NzIxMGNORFl1TlRZek5qUT1jTWpZdU9UQTRPQT09&strdestulocid=31NTE2ZTJiMTBjTkRVdU5UQTROVGc9Y01qVXVNelkzT1RZPQ==&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=true&dtmDeparture=26/07/2010&distance=km&devise=1. 0|EUR&indemnite=&carbCost=1. 3&autoConso=6. 8&villeConso=6&routeConso=5. 6

4 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Bacau onesti oituz tg secuiesc brasov... spre campulung ...sunt indicatoare si nu ai cum sa gresesti