| GyoLove a întrebat:

Cine stie cate ore se face din Galati cu masina pana la aeroportul din Bacau?. Pentru ca eu am de luat un avion din bacau la ora 7 dimineata. Deci la ce ora ar trebui sa plec de acasa si cat timp imi ia ca sa ajung in aeroport? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| S1mboll a răspuns:

Pai de la Galati la Bacau sunt 185-186 km pe care ii faci in 2 ore jumate

1 răspuns:
| Lilianalili a răspuns:

Din Galati pana in Bacau faci aproximativ 3 ore jumatate cu masina personala.De exemplu, din autogara Dumitru, daca pleci cu maxi taxi, faci 4 ore (plecare 7:30 sosire 11:30) Acum cum consideri tu, fa-ti calculele cum crezi ca e mai bine