| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai frumos judet din romania?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Nu cred ca exista cel mai frumos judet din romania...fiecare are ceva deosebit...natura este spectaculoasa in felul ei, si in plus gusturile fiecaruia dintre noi difera... unuia ii place la munte, altuia la mare...etc etc... mie personal imi plac judetele arges si neamt cel mai mult happy

52 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu prefer prahova. dar fiecare judet este frumos in felul sau!

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Prahova.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Brasov!

| hashe86 a răspuns:

Albawinking

| kh1ss a răspuns:

Hunedoara

| Delia 75 a răspuns:

Normal ca fiecare isi va preciza judetul in care traieste ...toate judetele din Rominia sunt frumoase in felul lor, toate sunt incarcate de cultura si legende.ASTA FACE SA AVEM CEA MAI FRUMOASA TARA!

Din punctul meu de vedere Mehedinti(are parcu national Portile de fier, manastirea Sf. Ana, Orsova, Piciorul Poduluilui Traian, pestera Topolnita, podul lui Dumnezeu, etc)
Judeţul Mehedinţi, ca parte componentă a vetrei de locuire în care poporul român şi-a înscris permanenţa şi continuitatea are o bogată istorie. Pe teritoriul judeţului, s-au succedat de-a lungul mileniilor, corespunzător legilor obiective ale dezvoltării istorice, orânduirile sociale cunoscute în istoria umanităţii, acumulându-se o bogată civilizaţie materială şi spirituală.

| carmencita80 a răspuns:

Neamt, eu sunt din Vrancea, uff, toata Romania este frumoasa de la munte pan' la mare... se pare ca D.na Elena Udrea doreste prin proiectele dumneaei sa valorifice Romania...

| viorel2c a răspuns:

Brasov

| viorel2c a răspuns:

Intrebarea a facut sa fim subiectivi.Bineinteles ca toti vor spune judetul lor.Toate sunt frumoase in felul lor si vad ca ne mandrim cu asta.

| ShaKuri a răspuns:

Tulceahappy delta e un paradis.

| stardeea a răspuns:

Mehedinti, parcu national Portile de fier, manastirea Sf. Ana, Orsova, Piciorul Podului,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai frumos judet, nu stiu, probabil pentru fiecare cel in care se gaseste locul natal, in schimb putem VOTA pentru orasul cel mai VERDE al Romaniei http://va-invit-sa-cream-un-blog.blogspot.com/......l-cel.html
@

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate judetele au ceva frumos. eu pot sa spun ca imi place brasov, covasna, judetele care fac parte din bucovina, maramures, prahova si bineinteles... CLUJwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul e frumos atit cit natura i ti ofera aer apa soare padure peisaje mirifice depinde acum ce iti doresti si ce stare de spirit ai atunci pentru a percepe si a simti fascinatia ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prahova

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alba iulia. eu cred ca alba iulia e un judet frumos si curat nu ca si bucurestiul care este murdar mai bine de era alba capi\ala romaniei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare judet este frumos in felul sau, prin specificul sau, dar Suceava mi se pare cel mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arad the best love struck love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suceava pentru mine ramane cel mai frumos judet din tara... apropo eu sunt din Olt...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista un judet mai frumos ca altul toate sunt deosebite si frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate dar in special valea prahovei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SUCEAVA sunt din Bucuresti ce mai frumos din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SUCEAVA sunt din Bucuresti - cel mai civilizat din romania e can un orasel din S. U. A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suceava din toate mi s-a parut cel mai frumos