| ReddY25 a întrebat:

Care litoral vi se pare cel mai frumos? Fără răspunsuri la prosteală

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Grecia este cea mai tare tara de mers la mare si e destul de accesibila economic. In plus e foarte aproape de noi.

19 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Al Greciei, in mod special Halkidiki, asta din moment ce traiesc aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce am văzut personal Grecia.
Din ce am văzut nepersonal Bora Bora și Maldive.

| dullcat a răspuns:

Din Romania? Niciunul.Toate se extind si devin spatii in aer liber extrem de comerciale si manelizate.La plaja nu ar trebui sa te simti ca la mall, si sa platesti o groaza de bani pentru nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Plătești doar dacă vrei să stai pe șezlong, dacă îți aduci pătură d-acasă, nu plătești nimic.

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba doar despre loc de plaja.E vorba si de extindere, constructii grosolane, terasare, intruziuni abuzive in peisajul,, natural''.

| gabicoo a răspuns:

Cel romanesc iese din schema!

| gabicoo a răspuns:

Am o intrebare pentru unul dintre capetele pătrate care au răspuns doar ca sa se afle in treabă: cum poti sa vezi nepersonal un loc?

Răspuns utilizator avertizat
| haileewatson a răspuns:

Din locurile in care am fost cele mai frumoase sunt Florida si Spania

| UserRo10 a răspuns:

Al Spaniei. Ocupa cea mai mare parte a tarii

| DeMicUnCălător a răspuns:

Puerto Vallarta

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Grecia fără să stau pe gânduri...

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Din tara sau din afara? Ca sa nu-ti dam raspunsuri la prosteala.

| LarisaChe07 a răspuns:

Din Romania ar fi Mamaia, e statiunea care arata cel mai bine. Plus ca sunt multe restaurante, ai unde sa mananci, si multe cluburi, pentru seara.

De pe glob poate fi Grecia datorita peisajelor mai mult, Maldive, SUA ( mai ales Florida, Miami si Hawaii), Puerto Rico.

| DanRaul77 a răspuns:

Greciaaaaaa

| explorandromania a răspuns:

In Romania mi-a placut plaja Sfantu Gheorghe. Mai multe detalii gasiti pe urmatorul link
https://explorandromania.blog/2021/11/21/explorand-judetul-tulcea/

| diDac a răspuns:

Malul dunarii la Braila