| anonim_4396 a întrebat:

Cat mai e un bilet la low-cost spre Marea Britanie? Am vrut sa-mi iau pentru vara si am gasit numai preturi de peste 900 RON dus-intors si mi-a picat fata... stiti voi vreo companie cu costuri mai mici?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La orice companie aeriana sunt preturile destul de mari spre Marea Britanie... data viitoare incearca sa iti prenotezi biletul cu cel putin 4-5 luni inainte...asa vei plati mai putin

| sese a răspuns:

Asta inseamna cca 200 euro ceea ce nu este multa; poti scadea pretul rezervand din timp cel putin 45 zile dar sub 150 euro nu ajungi(in GB)

| sese a răspuns:

La care adaugi si taxa de aeroport cca 80 euro

| claudya a răspuns:

Incearca sa-ti procuri biletul cu cateva luni mai repede si incearca sa te inbarci din Budapesta ca e mai ieftin...incearca Wizz...

| claudya a răspuns:

Ai grija la bagajul de cala si la cel de mana sa nu depaseasca greutatea admisa si nu-ti uita pasaportul...nu ti-l cere nimeni asa... da sa-l ai ca nu se stie...and fly with the wind...