| anonim_4396 a întrebat:

Ce acte am nevoie pentru viza de SUA!?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Documenteaza-te direct de la sursa : http://romania.usembassy.gov/visas/non-immigrant.html

| AlphaGod a răspuns:

Sincer frate ce sa mai faci in sua? e mai rau decat in africa acolo, si eu aveam visul asta dar cand am vazut ce e acolo revolte mai rau ca in Romania de fapt mai rau ca in europa, si americanii au recunoscut ca america este o tara de rahat acum, eu iti zic sa te informezi mai bine pentru ca nu e cum vezi la tv e mult mai rau foarte rau dar ei au invatat sa arate numai partea buna, te sfatuiesc sa nu te duci

| anonim_4396 explică (pentru AlphaGod):

Nu sa stau acololaughing.de stat nu as sta nici pentru banii lu' Bill Gates! Doar ca am tot primit de la niste prieteni invitatii sa merg in vizita!big grin

| AlphaGod a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, pai daca ai primit invitatie e foarte simplu, invitatie autentificata la notar, adeverinte recomandate de la servici, pasaport, buletin, diplome de fapt iti iei toate actele si le faci si copii si te duci cu ele la ambasada.

| anonim_4396 explică (pentru AlphaGod):

Si programarea!big grin + drumu la Bucuresti!laughing