| Lioana a întrebat:

Ce locuri interesante in Romania cunoasteti? Ma refer la locuri pline de mister sau care au ceva deosebit. Preferabil sa fie locuri vizitabile pe care le-ai vazut si le-ati recomanda si altora.

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Padurea Hoia-Baciu. day dreaming

| DrGoogle a răspuns:

Http://www.autentici.ro/......n-romania/
Ai aici o lista impresionanta cu o multime de locuri superbe din Romania

| GL757W a răspuns:

Vaslui laughing

| mirhaim a răspuns:

Este ceva chiar interesant ceva misterios despre care populatia romana nu stie prea multe asa se intelege din clipul de mai jos daca vrei ascutal cu atentie cred ca e interesant adica mie personal asa mi se pare.
https://www.youtube.com/watch?v=KwWa4dQEOas