| videl a întrebat:

Ce rezervatii naturale din Romania imi recomandati sa vizitez? Toata viata am fost copil de oras si nu stiu de unde sa incep

Răspuns Câştigător
doiny
| doiny a răspuns:

Delta Dunării, Rezervaţia naturală ˝Pietrosu Mare˝, Rezervaţia mixtă „Peştera şi Izbucul Izvorul Albastru al Izei", Parcul National Retezat, etc

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Rezervatia Retezat, Delta Dunarii etc.

| gabache a răspuns:

Delta Dunarii-primavara(mai-iunie)cand incep sa cuibareasca pasarile si sa renasca natura.

| yasminna a răspuns:

Iti recomand DELTA DUNARII e superb acolo, mai ales in luna iunie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delta dunari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa