| TruLeaLea a întrebat:

Ce se poate de vizitat in Iasi? ce discoteci bune sunt?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Credeam ca vrei muzeu, casa de cultura, mitropolie, universitate, Parc Copou, Gradina Botanica. Atractia maxima se numeste Palas, langa Palatul Culturii.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Ii o discoteca langa PALATUL CULTURII, in fata TEATRUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" poti gasi clienti pentru ati mentine traiul, si desigur, dupa o noapte de betie poti sa mergi la MANASTIREA "SF. TREI IERARHI"

| KilluaZoldyck a răspuns (pentru KilluaZoldyck):

Scuze pentru virgule eram grabit deoarece m-am infierbantat cand am vazut ce intrebare a spus specimenul