| crista18 a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot ajunge din bruxelles in Paris? (as prefera cea mai ieftina varianta. avionul se exclude pentru ca sunt preturi mari)

9 răspunsuri:
| myna2012 a răspuns:

Poti incerca un autocar.

| TheHeineken a răspuns:

Autocar

| TheFucker a răspuns:

Cu bicicleta big grin

| mixxjim a răspuns:

Autocar este Eurolines care face asta, de la Gara de nord. In afara de avion si autocar, exista si tren, si normal si TGV. Daca iei bilete de TGV (Thalys) din timp poti gasi la preturi foarte bune. Cu trenul normal faci vreo 5 ore, cu TGV o ora si 10 minute. Mie personal mi se pare mai comod si mai safe cu trenul (chiar si cu cel normal) decat cu autocarul.

| b2013 a răspuns:

Sunt sofer pe camion, luni trec exact prin orasele care ai nevoie...

| crista18 explică (pentru mixxjim):

Si care sunt preturile?

| mixxjim a răspuns (pentru crista18):

Preturile difera in functie de ziua in care calatoresti, de varsta, de cat de devreme cumperi biletele, pot fi si oferte, deci n-am cum sa-ti spun cat costa. Daca intri pe eurolines.be si pe sncb.be poti sa vezi cat te-ar costa biletul in functie de datele de care aminteam.

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Sunt trenuri care duc