| asperger3 a întrebat:

Cum este traseul Bran Țigănești? În cât timp ajungi ca amator și cât de dificil este?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Spune mai exact ce vrei; este foarte vaga intrebarea

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

In apropiere de Castel era candva un panou cu trasee turistice, cu plecarea din Bran

| asperger3 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Un timp estimativ ca începător și durata de la Bran la Țigănești

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru asperger3):

"Tiganesti" are multe semnificatii: refugiu, culmea etc, etc. Sunt trasee relativ dificile, mai ales in aceasta perioada. Cauta "harti trasee montane" si gasesti acolo timpii aproximativi