| naima a întrebat:

Cum pot a imi fac un id pe facebook? va rog frumo, puneti-mi i mie...happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.facebook.com/
pui datele tale acolo si sing up, apoi iti editezi profilul cum vrei. Eu stiu ca e cont, daca id pe facebook inseamna altceva, sorry :(

| andreea8pogner a răspuns:

Pai scrii la google facebook si dai ok si trebuie sa scrie login sau sa te anregistrez si dai pe anregistrare dar vezi ca este si facebook romanesc

| IsabelaIssa a răspuns:

La cont te referi? Cu adresa de e-mail din cate stiu eu iti faci cont.

| multimoak a răspuns:

Www.facebook.com, alegi sing up si te inregistrezi cu datele tale personale si cu adresa de email.;) e ca la hi5, myspace, twitter si care mai erau;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu explica-mi te rog daca ai aflat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi fa dc sa iti zc eu tie fa cum sa faci un id de facebook fa-ti singura du-te naibi fa

| yutabossu a răspuns:

Pai este simplu scrie asa cum ai scris mai sus pe google si te anvata ei

| Săpăligă2002 a răspuns:

Al dracu de Facebook dacă as împușca pe CEO de Fakebookul ăla pe picior să zici că am ceva cu el.
Futu-l mama naibii de Facebook acolo tu cunoști curv€ nu iubite.
Twitterul deja e legat de sex, Oh baga-mi-aș penisul meu de imbecil ce e facebookul ăsta.
Nu mai fac conturi nici pe Tiktok, nici pe YouTube, nici pe Twitter, nici pe Instagram și rămân cu viață mai privată.
Râmăn informal nu formal să mă expun la toată planeta de oameni.

| Săpăligă2002 a răspuns (pentru multimoak):

Rețele de socializare cele mai proaste metode de as face iubita, prietenii și cunoștințe.
Sper să se termine cu ele odată așa rămân dracu liniștit.