| DarkMusic a întrebat:

Cum pot scapa de tantari cand plec la tara? o. o gen sa nu folosesc creme, sprayuri, sau pastilele acelea care se baga in priza?

Răspuns Câştigător
| 20.mvf a răspuns:

Daca stai seara afara cu prietenii, sau rudele, asa cum obisnuiam eu sa fac, faceti un foc micut, fumul indeparteaza tantarii (aveti grija ce puneti in foc sa nu miroasa urat), iar casa, la fel, poti cumpara pastile pentru tantari, le pui in ceva metalic si le dai foc. Merge. Succes, si have fun happy

12 răspunsuri:
| florin752010 a răspuns:

Stai la soare. La soare nu sunt tantari...numai muste.

| Adiiiina a răspuns:

Este un spray...autan se numeste

| anad a răspuns:

Ia un aparat electic pentru tantari(costa pana-n zece lei) si pastile, pune-l noaptea in priza si garantat nu te mai deranjeaza! Este cel mai la indemana si eficient!

| kidDu_6567 a răspuns:

Buna!

Pai...Sunt servetele umede la farmacie care ajuta impotriva tantarilor tongue...

| Vogelspinne a răspuns:

Iti zic eu cum iti Aroxol care ii un insecticid universal, si eu aseara am dat pe tantari sa vezi cum picau pe jos laughing

| Andreea_1745 a răspuns:

Sunt multe solutii pentru tantari...si sprey-uri cum ar fi autan, kilktox(ceva de genul)si te sfatuiesc daca stai la casa sa aveti plasa de tantari la geamuri si atentie:tantarii noaptea si seara trag la lumina, asa ca sa nu lasi usa deschisa.BAFTA!

| bbe_2777 a răspuns:

Eu folosesc un spray se numeste off si mai scrie pe el difende dalle zanzare. e foarteeee bun a fost adus din italia il gasesti in orice farmacie fundha:X?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti cumpara un aparat cu `pastile`, dar este numai pentru interior.Il bagi in priza si in fiecare dimineata schimbi pastila (ai cateva la pachet). Exista creme gen Autan si Off! care sunt destul de eficiente, dar ai spus ca nu te`ar interesa, si bineinteles spray`urile.Cum il vezi pe inamic Baaaaaam.

| Anonim_4683 a răspuns:

Este banda din aceea pentru muste... se lipesc acolo si tantarii si mustele. gasesti la supermarket

| Adredemesconf a răspuns:

Un aparat de tantari nu e scump, cateva pastile.
Te pup:*

| DarkMusic explică:

Thanks guys ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program minune >> http://boom-file.com/muzica-programe/Omoara-Tantari_1640.html, ii dai drumu si setezi intensitatea sunetului, testat de mine :), te scapa de ei garantat;)