| anonim_4396 a întrebat:

Daca merg cu masina personala, cat timp fac pana in Franta? Prespunand ca conduc non stop (suntem 2 soferi).

9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pai, tot atata cat faci din Franta pana acasa
succes

| greg a răspuns:

2 zile sau mai putin.

| Ben. a răspuns:

Ce masina?

| Princessee a răspuns:

Este mai ieftin daca te duci cu avionul. Costa mai mult benzina. Nu stiu exact cat faci cu masina, dar cu avionul 1 ora - 2 max 3.
Si protejezi si mediul!

| endofstory a răspuns:

Faci o zi pana la Arad, o zi pana la Viena, si a treia zi vei ajunge in Franta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ca conduci cu viteza pe aceleasi drumuri care ca calitate si ca cantitate ne depasesc numeric din cauza unei culturi mai avansate a francezilor vei face chiar foarte putin avind in vedere ca sinteti doi soferi destul de experimentati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul o sa il afli cand o sa mergi aici nu vad cum ar fi posibil un raspuns cat mai aproape de a fi corect. Gandeste-te ca conteaza masina, drumul (soseaua), viteza, conditile meteo si situatile neprevazute (accidente pe sosea si atunci poate se face o coloana de masini de 1 km) si atunci cum mai vrei un raspuns sigur?

| Andreea9311 a răspuns:

Cel mai putin ai putea face in jur de 1 zi condus non stop, viteza constanta acum depinde si unde in Franta. Iti zic ca o zi faci in Romania restul e floare la ureche.