| GEORGEL2012 a întrebat:

Ce ziceti daca nu am masina si fac scoala de soferi, conteaza?
adica...o sa uit sa conduc? eu am de gand sa incep prin octombrie scoala de soferi, si prin iulie o sa am si acces la o masina, voi uita pana atunci? care e parerea voastra?
PS: eu sunt clasa a12a, si cred ca la angajare conteaza permisul!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Prietene eu am facut scoala de soferi acum 5 ani, si n-am condus mai deloc pentru ca nu-mi placea pana anul trecut pana cand am inceput sa fac voluntariat si acum conduc si ambulante si imi vine sa rad ca pana anul trecut imi era frica sa merg si cu un matiz deci nu se uita.

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu prea ai ce uita, in cele 20 de ore de traseu inveti oricum prea putin. Numai practica te va invata, iar daca vei conduce zilnic vei reinvata rapid totul.

| Wehrmacht a răspuns:

Poate sa uiti unele reguli, semne de circulatie sau sa se modifice si tu sa nu fi informat...dar condusul in sine(trasul de volan, acceleratia, schimbarea vitezelor...etc) nu cred ca se uita.

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Nu. Fa scoala nu ai cum sa uiti ce intrebare mai e si asta fa scoala linistit ca nu uiti.Deci poti sa incepi bucuros. Funda?

| Nicusor_Eduard_Onete_1997 a răspuns:

Nu, nu o sa uiti odata ce inveti, totul iti ramane intipait in minte

| PopescuPetre a răspuns:

Nu ai cum sa uiti, condusul e ca mersul pe bicicleta, nu il uiti niciodata. sper ca am rezolvat dilema!