| 12345Anonim a întrebat:

De ce oamenii merg la mare?

19 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa se spele

| TashaUhm a răspuns (pentru suntserios):

Lol`!laughing
Ai un like`! (:

| TashaUhm a răspuns (pentru suntserios):

Pentru ca merg si la munte`! straight face

| Musique a răspuns:

Pentru distracție și relaxare bănuiesc, deși pentru relaxare eu aș prefera să merg la munte unde e mult mai multă liniște.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu ştiu cât de frumos este la munte sau s-or fi plictisit de atâta munte şi aleg o alternativă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea... ca sa isi arate suncile, sa isi arunce pet-urile peste tot pe plaja si sa se prajeasca la soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru a ne relaxa, sa inspiram aerul acela de mare, te plimbi pe faleza, sa te bronzezi, sa faci baie.
Te pup!

| fadnox a răspuns:

Sa te imbaiezi in apa odata cu cainii sau cu altii care uita ca mai exista toalete sau sa te prajesti si sa te dai cu ulei

| AlleSss a răspuns:

Hei.
Pentru a se relaxa, a scăpa de toată gălăgia de acasă, bronz şi distracţieee. big grin

| HolyPotato a răspuns:

Pentru relaxare și distracție.

| Dumniezău a răspuns:

Ce mai intrebare...Ca sa-si arate grasimea si tatele de aiarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Erzaa a răspuns:

In primul rand, cei care nu au mai fost niciodata la mare se duc sa vada si ei cum este marea, ca nu au cada casa sa se spele ci vin la mare sa se balaceasca ca gastele in apa.

In al doilea rand, cei care au mai fost la mare, merg doar ca sa vada si alti ca au bani si se duc sa faca in ciuda celor care nu merg la mare Puncttttttt.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Dc se duc oameni la mare? Hihi sasi spele pacatele sa aiba unele noi si curate! :] He he nu oameni se duc la mare fiiintca e o caldura si o plictiseala acasa..Si pentru 'burlaci' sa-si faca iubita happy pentru asta merg oameni la mare happy

| εяαℓυcαз a răspuns:

Pentru distractie, ca sa uite de probleme, pentru amuzament, si pentru ca e MARE!, dar e o intrebare cam amuzanta, sa zic asa. Oamenii merg ca asa vor ei. laughing

| Skumpete a răspuns:

Pentru ca sa inpire aerul de mare, si sa imprumute energie de la mare intelegi? Sa se relaxeze dar nu exclud faptul ca se duc sa se bronzezebig grinFundita?>

| Andrei199114 a răspuns:

Doamne ce intrebare...sa se distreze, sa se relaxeze

| Vali196K a răspuns:

Pentru a se relaxa, a se racori, a se distra cool

| Keyboard a răspuns:

Pentru ca nu au apa acasa sa se spele si se spala acolo