| Antisistem11 a întrebat:

Dupa cum spuneam
locurile in care turismul e cel mai infloritor si mai profitabil sunt locurile religioase
nu stiu ce parere aveti voi
dar in egipt
intre anii 1968 si 1970
oameni din intreaga lume au vizitat zeitoun
un district din orasul cairo unde se spune ca deasupra unei biserici aparea fecioara maria si chiar si presedintele tarii a vazut-o ce parere aveti?
si se pare ca nu e o farsa pentru ca politia e cercetat totul pe o raza de 15 mile in jurul bisericii si nau gasit nimic care sa explice lumina care aparea deasupra bisericii guvernul egiptean a recunoscut aparitia iar astazi zeitoun este un loc faimos
si turistic
turistic

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Si unde e intrebarea?

1 răspuns: