| miha90z a întrebat:

Exista cumva o limita de parfumuri pe care poti sa le iei cu avionul? Am de dus pentru neamurile din strainatate parfumuri si nu vreau sa ma trezesc ca mi le confisca happy

6 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Da, exista cel mult 3, atat

| mgtow a răspuns:

Nu poti lua nici-un parfum in strainatate cu avionul doar le poti trimite prin curier la nivel international.

| Daniela_Paltineanu_1993 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu nu, dar ceea ce trebuie sa faci este sa le pui in bagajul de cala si nu o sa ai nici un fel de problema ca in bagajul de mana s/ar putea! happy

| AlexParaschivescu a răspuns:

Hmm greu de zis mam utitat pe discovery la dezastre in aer si nu te lasa cu mai mult de 2 litri se pune si in kg dar treaba e ca am uitat care e limita

| mirumyru a răspuns:

Si eu am mers cu parfumuri, dar le-am pus in bagajul de cala si nu am avut nicio problema.(am avut 3)

| LAURA22ro a răspuns:

Daca le pui in bagajul de cala nu ti le confisca nimeni.