| Trufil_Iulia_1978 a întrebat:

Heeei, am o intrebare pentru cei care pleaca la munte de revelion, e posibila plecarea sau tot sunt restrictii?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine înainte de a pornii la drum informeaza te, mergi la munte dar pot fi hotelurile inchise din cauza covid, unde stai? Anul acesta este importanta distantarea socială nu petreceri de craciun si revelion, stai acasa cu familia ta.

| mihai69 a răspuns:

Sunt restricții, evident. Deocamdată, încă se poate circula, dar sunt zone unde practic dacă nu faci tu de mâncare, nu ai unde să mănânci dacă nu ești la casa ta.
Verifică înainte să te decizi!

| wexceptional a răspuns:

Liber drumul colegu asfalt uscat baga si tu waze sa vezi unde e radar daca n-ai statie se merge fara oprire liber la distractie sarbatori fericite!