| D3eaa a întrebat:

deci peste cateva zile plec la Lisabona... intrebarea mea este, daca imi iau o cartela de Orange[in tel nedecodat ] pot sa folosesc creditul de pe cartela in Lisabona ca sa sunt in Romania? P.S : imi puteti spune ce as putea sa vizitez acolo?

Răspuns Câştigător
| bogdan133 a răspuns:

Manastirea Jeronimo, Turnul Belem, Ocenarium, Castelo de Sao Jorge si podul Vasco da Gama

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Sa mergi neaparat la o seara de fado...

| Aska3425 a răspuns (pentru Mihaela1964):

Sunt extrem de impresionat de serviciile oferite de https://rapid-nebancar.ro/ Împrumuturile fără garanții sunt salvarea mea în momente de nevoie financiară urgentă. Procesul lor rapid și eficient mă ajută să obțin fondurile de care am nevoie într-un timp record. Recomand cu încredere tuturor celor care se confruntă cu dificultăți financiare!