| Nataliaa2176 a întrebat:

Eu si colegii mei de clasa vremsa mergem la mare si ne intrebam daca trebuie neaparat sa avem 18 ani pentru ca niciunul dintre noi nu are. Noi ne gandeam sa mergem la o pensiune pentru 4-5 zile sau sa inchiriem o casa sau o vila dar pe internet nu prea am gasit ceva de inchiriat. Cum putem sa facem, gasim ceva acolo?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este necesar sa aveti 18 ani, doar cel putin 14 ani si carte de identitate.
Este destul de greu sa gasiti locuri in aceeasi unitate pentru mai multi, avand in vedere ca este sezonul estival si nu aveti rezervare.
S-ar putea sa gasiti, mai inainte interesati-va la mai multe unitati.

| mihai69 a răspuns:

Ceva-ceva poate găsiți, dar e cam la risc și e greu să găsiți loc toți laolaltă.
Mi bine vă organizați din timp și rezervați ceva dinainte.