| Child a întrebat:

Hi there! Care sunt preturile pentru un bilet de tren? Vreau sa ajung la Constanta, pe plaja dintre Saturn si Venus. FUNDAAA!

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc, dar, pe plaja nu merge niciun tren.
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca am inteles UNDE vrei sa ajungi, dar nu prea mi-e clar DE UNDE pleci.
Cand te decizi la un punct de plecare si unul de sosire, roag-o pe mami sa-ti caute pe Google Mersul trenurilor ca acolo apare si pretul biletelor.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.cfrcalatori.ro/252, iar pe viitor învață să te exprimi!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai sa citesc in globul de cristal de unde vrei sa pleci... sau poate ai impresia ca preturile pentru biletele de tren sunt universale chit ca mergi 10km sau 600km?

| taken a răspuns:

Un copil vrea sa cumpere un bilet de tren.
Dati-mi un bilet cere el casierului.
Pana unde vrei sa mergi? Intreaba casierul.
Copilul raspunde:pana la bunica.

| LarisaDragomir a răspuns:

Intai si intai unde stai? Conteaza si asta daca vorbim de pretul unui bilet d etren.