| Diana498 a întrebat:

Imi puteti spune si mie in mare ce trebuie sa-mi iau intr-o tabara de tenis de 7 zile la munte? Mentionez ca am 2 antrenamente de tenis in fiecare zi... Dau fundita pentru raspunsul cel mai complet!

Răspuns Câştigător
| C1P1K a răspuns:

Poi uite :2mingi tenis (rezerve) Hainute mai Subtiri, Racheta de Tenis, gel de dus, Sampon (pentru baie dupa antrenament), prosop, niste hainute de seara (daca mei iesi cu prieteni) lenjerie intima, banuti de preferat cam 3mil. ca sa ai acolo, Un aparat Foto sau o camera video pentru amintiri, incarcati cartela (daca ai ), Pasta, perie de Dinti, parfum, un carnetel pentru notite(daca ai nevoie) Cateva Sepci (poate bate soarele) niste medicamente paracetamol, agocalmin, spirt, un pansament (Doamne fereste) si cam atat. P. S sa nu uiti sa te distrezi

2 răspunsuri:
| Diana498 explică:

Nu am nevoie de bani ca totul este asigurat de catre tabara... Ce doamne dau 13 milioane si mai imi iau si bani la mine?! laughing O sa iau vre un milion la mine de siguranta. Nu ne trebuie mingii de tenis ca sunt acolowinking si nu sunt pe cartela ci pe abonamenthee hee

| xIoana a răspuns:

Si eu am fost intr-una. am avut vreo 2-3 treninguri (in caz ca se murdaresc). blugi lungi o pereche pantaloni scurti pijama medicamente, sapun prosop mare pentru corp si unu pentru fata racheta de tenis bani tricouri o jacheta sper sati fi fost de ajutor si mult succes si vreme frumoasa