| londonezu20 a întrebat:

La începutul lunii Ianuarie a-și dori sa merg intr-o vacanța pentru câteva zile. M-a interesează ceva unde sa fie soare si sa se facă chiar plaja. Ceva sfaturi. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| BadBoiy a răspuns:

Mergi in Bora Bora!

7 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Pattaya sau Chon Buri Thailand.

| Krixxus a răspuns:

Australia

| CuriozitateaIntruchipata a răspuns:

Buna! Depinde de ce buget dispui in primul rand. Iti pot recomanda destinatii exotice ca Republica Dominicana, Emiratele Arabe sau Maroc. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| mihai69 a răspuns:

Egipt, Thailanda, Cuba... mai vrei?

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai intra pe Booking! Eu iti recoman : Dubai, Egipt, Bora-Bora! Acele destinati poti sa iti faci rezervare la Wizer!
Calatori placuta!
Ps. Dubai nu e scump am fost eu vara asta! Iti recomand hotel : Rose Rayhaan By Rotana

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Hotel in Dubai mai se poate si Burj Al Arab! E ceva mai scump! Si latele conteaza sa ai buget potrivit destinatiei.

| emilita a răspuns:

Andaluzia - Spania sau Creta - Grecia sau Italia - Imprejurimile orasului Napoli, Spania - Valencia, Malta, Sudul Turciei e o idee buna, Insulele Canare - Spania, Cipru