| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ar place sa vad Sibiul sau Bucurestiul dar singura nu ma descurc...Sa nu-mi spuneti de harta pentru ca la oriaentare sunt bata! Ce ar trebui sa vizitez in aceste orase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sint din Bucuresti si-ti recomand cu caldura sa vizitezi blocurile si cladirile de birouri incepute si neterminate. Sint foarte frumoase si se incadreaza perfect in peisajul dezolant, adica strazi neasfaltate sau cu gropi. Poti de asemenea sa vizitezi Mall-ul unde a fost o bataie intre niste bagabontzi si firma de paza si pentru citeva suturi in gura, a fost evacuat tot mall-ul, de parca era incendiu. Mai poti vizita Lipsacaniul, vestitul si istoricul Lipscani, unde nu mai este strada, pentru ca se sapa de multa vreme si nu se mai termina odata lucrarile incepute acolo. In fine avem multe monumente de genul asta si ar fi pacat sa le ratezibatting eyelashes

6 răspunsuri:
| rolly14 a răspuns:

Pai ce sa iti spun.....la Sibiu poti sa vizitezi castelul Brukental si piata din centrul orasului care are niste fantani si foarte multi porumbei ca in Venetia......la Bucuresti ai putea sa vizitezi Gradina botanica care are palmieri si este super....Gradina Zoologica....Muzeul de Istorie Grigore Antipa....este iar super....si Mall-urile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze pentru greselile de ortografie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sorry, nu se accepta rolling on the floor

| dalea a răspuns:

Poti incerca sa navighezi deocamdata aici http://norc.ro/ ca sa iti fixezi niste repere de vizitat.

| valyutzu a răspuns:

Ce este mai imp

| micuady a răspuns:

Pentru Bucuresti exista: https://harta-bucuresti.info/ unde puteti gasi orice adresa, locatie, restaurant, hotel pub sau daca doriti din Sibiu ceva similar veti gasi accesand adresa: https://harta-romaniei.org/harta-sibiu.html