| UserName250000 a întrebat:

Nu mai suport! De ce ploua asa des in VARA LUI 2018? Nici macar in vara lui 2017 nu a fost asa! DE CE? Vad ca prea des ploua. Nu stiu cum va fi in August. Am sanse sa ma duc la plaja pana in septembrie?

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Timpul urat, frumos, cald rece, toate fac parte din viata ta. Primeste si binele si raul. Este din timpul tau, din viata ta.

| RAY a răspuns:

Nici eu nu am trăit asa o vara, poate luna viitoare va fi undeva la 30 de grade și soare

| Lioana a răspuns:

Starea vremii nu depinde de oameni deci trebuie sa o accepți asa cum e. Zi merci ca nu traiesti in Anglia. Acolo ploua aproape in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunteti surprinsi?! SCHIMBAREA CLIMATICA, incalzirea globala! daca nu mai suporti, fa ceva pentru planeta asta: informeaza lumea! fenomenul este real dar nu multi sunt constienti.

| Kjhiok68945 a răspuns:

Da ai. Au spus astia ca dupa saptamana viitoare o sa vina canicula si o sa inceteze ploile. Te cred. Si eu m-am saturat de atata ploaie.

| Beni133 a răspuns:

Nu ai ce face.Nu trebuie sa fii nervos pe vreme.Stie Dumnezeu ce trebuie sa facawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Beni133):

Se numeste schimbare climatica, incalzire globala ceea ce duce la fenomene extreme si se pot lua masuri. happy