| thatgirl a întrebat:

Oare pentru a calatori in Bosnia Hertegovina am nevoie de pasaport? Si daca da, cat costa? Dau funda pentru cine ma ajuta si stie sigur kiss

Răspuns Câştigător
| gabranty a răspuns:

Trebuie obligatoriu. Pasaport simplu, care e valabil un an, e aprox. 100 lei, cel biometric, valabil 5 ani, e 267 lei. Ti-l face in 10 zile. Daca vrei mai repede-3 zile, se plateste o taxa de urgenta de 100 lei la CEC, cand platesti si taxa de pasaport. http://www.pasapoarte.mai.gov.ro/

1 răspuns:
| kunedo a răspuns:

Pai daca iti ntrb pasaport repede costa 200lei. 2milioane! daca nu trebuie repede costa mai mult.stiu cca si eu am vr sa merg in spania si asa o costat 200leibig grin
si iti trebuie poasaport