| cipicu92 a întrebat:

Peste 3 zile plec la mare, in statiunea Mamaia, dar as vrea sa ajung la liberty parade si nu ma duc cu masina. Am calculat pe google si sunt vreo 50 de Km. Nu am mai fost la liberty pana acum si de aceea nu prea stiu cu ce sa ajung din Mamaia pana la plaja dintre Venus si Saturn; daca exista vreun autobuz sau microbuz va rog sa imi spuneti de unde se ia si ce numar este sau orice alta ruta de a ajunge acolo (exceptand taxiul ca nu am 5 mil sa dau la taxi).

3 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Pai din gara se i-au autobuzele...cred ca la 10 este ultimul...iti va lua cam 9 lei pana la saturn

| andreaflorea a răspuns:

Din gara din Constanta poti lua autobuz/ microbuz pana la Saturn. Circula din jumate in jumate de ora in sezonul estival. Din Mamaia pana in Constanta ajungi fara nici o problema cu microbuzul. Costul este de aprox 2 lei.