| Nicoleta14Halip a întrebat:

Sall TPU,joi merg intr-o excursie Suceava-Ruginoasa-Iasi eu sunt din Suceava si as vrea sa stiu ce imi pot lua in geanta in afara de apa, mâncare(sanwisuri )telefon, casti.Si cam cati bani sa imi iau.
P.S:Sunt fata

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei atatia bani cat vrei sa cheltui

| 94Lucifer94 a răspuns:

Aici depinde, în Ruginoasa nu prea ai pe ce cheltui bani, e doar un sat. În rest poți să mai iei niște fructe să le ai pe drum.

| Nicoleta14Halip explică (pentru 94Lucifer94):

Dar pe urma mergem si la Iasi si nu stiu cati bani sa imi iau

| kopli a răspuns:

Ruginoasa? Te invidiez!
Si o umbrela, sau haina ta sa aiba gluga. Nu se stie cum va fi vremea.