| Narcyss_Narcyss_1999 a întrebat:

spuneti-mi un site de unde pot sa aflu bilete de autocar din paralia katerini sau thesalonicy spre atena in perioada iulie 01-01 septembrie

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca nu mai stii sigur care agentie era, iti recomand o agentie care au sediul in Paralia Katerini, Buburuza Travel si asta e pagina lor de facebook unde le poti scrie : https://www.facebook.com/BuburuzaTravel?ref=ts&fref=ts

3 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Christiantour.ro cred

| Narcyss_Narcyss_1999 explică (pentru AndraTpu):

Nu o agentie de turism greceasca din katerini(thesalonicy) pana la atena

| MihaelaDart a răspuns:

Thessaloniki posibil, nu cum ai scris tu. cauta pe net.