| Rule a întrebat:

As vrea sa aflu de la voi niște destinații la munte, in România, (regiunea, sau chiar și hotelul/pensiunea) unde v-a placut, mersi

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Urca pana la cabana Diham. Nu e departe de Busteni sau Predeal, ai ce vedea, si vei fi bine primit.
Sau mergi la Baile Herculane. Daca iei autobuzul din gara pana in statuiune, cand cobori in statiune ai impresia ca muntele cade pe tine, atit de abrupta e panta muntelui, stai si te uiti in sus, si vezi ca nu se mai termina! happy
Sau, daca ai masina bunicica, ideal e sa ajungi pe Transfagarasan, sau Transalpina. Peisajele iti vor taia rasuflarea.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Arieseni
Bran - conacul bratescu

| mihai69 a răspuns:

Platoul Bucegi, Rânca, Predeal, Borșa.

| Paula2018 a răspuns:

Hai la Bistrita! Te poți uita la Colibița, marea de la munte. Sau in Maramureș, Borsa e frumos.