| alexRE a întrebat:

Marti mi-am propus impreuna cu un priete sa strabatem un treseu ce incepe din Cheile Sugaului, eu sunt pasionat de fotografie, iar el vrea doar o gura de aer proaspat. Problema e ca nu am gasit nici o cazare in zona si nu avem masina ca sa ne deplasam in zona Laculu Rosu unde sunt pensiuni. Noi venim din Bacau cu trenul pana la Bicaz, iar de acolo vom lua microbuzul pana in Chei.
E bun macar daca am avea undeva sa facem camping, sau o cabana ceva...

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Atenţie la urşi şi la şopârle!
Şti dumneata cât te poate afecta o şopârlă în ziua de azi?
Mai ales dacă are şi grad sau relaţii la miliţie.

Răspuns utilizator avertizat
| mudokins78 a răspuns (pentru alexRE):

Ai văzut filmul Brokeback Mountain?
Uită-te la film, absoarbei mesajul, şi o să afli raspunsul la ce am vrut să spun! Succes
Funda?

Răspuns utilizator avertizat