| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care ati fost in America (USA) sau traiti acolo, imi ziceti va rog cum arata cartierele? cum e viata acolo? Exista blocuri ca si la noi in Romania? Va place cum e acolo?
Credeti ca in Romania vom avea vreodata asa ceva? sad

2 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Hei
Eu nu am fost niciodată in SUA, dar normal ca sunt blocuri, case, șosele, munți, dealuri si tot ce este in România! Ai putea scrie pe Google America si sa dai pe imagini, sau sa te uiți pe Google Mapă cu "street view".

| Vvistula a răspuns:

Sunt blocuri, case, de toate doar ca nu arata ca cele din Romania, in general cartierele sunt aranjate dar ca in orice tara exista si cartiere mai nasoale, insa marea problema e ca acolo se practica sclavagismul modern, in mare parte, oamenii muncesc tot timpul si nu prea au timp liber sunt ca robotii, nu te llua dupa filme sau ce spun altii, fiindca majoritate vor sa arate partea frumoasa.