| Veteranul a întrebat:

Salut, sunt din vestul romaniei si ma voi duce 1 saptamana intr-un schimb de experienta scolara (am 17 ani) in Republica Moldova timp de 1 saptamana si voi sta la un elev de acolo.
Intrebarea mea este ce as putea sa le duc cadou lor? Ca nu e frumos sa mergi cu mana goala,stiti voi... Alcool n-am cum ca au ei mai buni, ciocolata nici atat, chiar nu stiu ce sa pot duce.

Răspuns Câştigător
| CamiiBăă a răspuns:

Poti sa le dai cadou un CD cu un film bun happy. Depinde de preferintele fiecaruiawinking. Funda?