| SynapseNinja a întrebat:

Probabil că ați auzit de celebrul dezastru de la Cernobîl și de miniseria cu același nume de pe HBO. Am auzit ca se poate vizita in anumite puncte celebra centrală. As vrea să fac și eu rost de o astfel de excursie în Ucraina. Unde se pot găsi bilete pentru excursia de acolo? Mă pasionează mult să aflu și să vizitez celebra centrală nucleară. Mersi mult.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai bine ia si joaca seria STALKER mai intii... si legat de intrebare, vezi aici: https://www.youtube.com/watch?v=X37dhVeza0g